![](https://www.bioiatriki.com.cy/wp-content/uploads/2021/07/Bioiatriki-Post-2021-07-09-1-min-1024x833.png)
«Προσθέτουμε το δικό μας μικρό λιθαράκι, στην προσπάθεια της Ολυμπιακής μας Ομάδας για επιτυχία στο Τόκυο, στο πλαίσιο της κοινωνικής εταιρικής ευθύνης και των πολλαπλών δράσεων του Ομίλου Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ», ανέφερε ο κ. Καλογιάννης μετά το πέρας της συνάντησης.
Ο Όμιλος Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ, κατέχει το πλειοψηφικό πακέτο μετοχών, του μεγαλύτερου Κλινικού εργαστηρίου της Κύπρου, της YIANNOUKAS MEDICAL LABORATORIES LTD, και έχει εξαγοράσει πλήρως το απεικονιστικό εργαστήριο «ΑΛΦΑ ΕΥΡΕΣΙΣ».