![](https://www.bioiatriki.com.cy/wp-content/uploads/2022/06/290707111_5493096400714552_4026314395968211222_n-1-1024x833.jpeg)
Ο Δρ. Στέλιος Δημητρίου, Ιατρός Ακτινοδιαγνώστης στο Διαγνωστικό Κέντρο Άλφα Εύρεσις, μέλος του Ομίλου ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ στην Κύπρο, συμμετείχε ως ομιλητής στην επιστημονική ημερίδα με θέμα: “Πανδημία Covid-19: Παρόν και Μέλλον”, που πραγματοποιήθηκε στο St. Raphael Resort στη Λεμεσό, το Σάββατο 25 Ιουνίου.
Θέμα της ομιλίας του ήταν τα ακτινολογικά ευρήματα που προκύπτουν από την λοίμωξη COVID-19.
#covid19#bioiatriki#bioiatriki_group#cyprus